Кущоріз Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0
Фото 13 |
Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nożyce akumulatorowe Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | 1 749 zł |
Nożyce do żywopłotu KARCHER HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 akumulatorow | 1 570 zł |
Nożyce do żywopłotu KARCHER HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 akumulatorow | 1 399 zł |
Nożyce do żywopłotu Kärcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | 1 786 zł |
Модификації Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0
Ціни на Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 |
---|---|---|---|---|
Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | від 1 399 zł | 5 пропозицій | ||
Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0 | від 905 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →