Zraszacz GARDENA ZoomMaxx 8127-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA ZoomMaxx 8127-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ZoomMaxx 8127-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Zoommaxx Zraszacz Ogrodowy Szary/Pomarańczowy 20 x 20 x 30 cm 0812 | 252 zł |
Gardena ZoomMaxx zraszacz czworokątny na podstawie obciążanych sanek 84-BZ | 277 zł |
Gardena 08128-20 zraszacz ZoomMaxx kwadratowy zmienny różne wymagania i po | 189 zł |
GARDENA ZoomMaxx zraszacz na podstawie sanek z zegarem sterującym wody 69- | 365 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →