Zraszacz Cellfast BASIC (50-405)
Cellfast BASIC (50-405) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (50-405)
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast KLIF sz Basic zraszacz kołowy pełny rozpylanie powierzchni do 12 | 10 zł |
Zraszacz CELLFAST Klif SZ Basic 50-405 | 10 zł |
Cellfast Zraszacz obrotowy KLIF luzem 51-405 | 15 zł |
Zraszacz CELLFAST Klif SZ Basic 50-405 | 10 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →