Зрошувач Cellfast IDEAL (52-170) (52-170)
Фото 5 |
Cellfast IDEAL (52-170) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (52-170)
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
cellfast IDEAL Pulsationsprenger niebieski 52-170 | 124 zł |
Zraszacz pulsacyjny Cellfast Range tt Ideal 52-170 | 152 zł |
Zraszacz pulsacyjny CELLFAST, trójnóg, 452 m2 | 119 zł |
Zraszacz pulsacyjny na regulowanym trójnogu Range Ideal | 153 zł |
Cellfast Zraszacz pulsacyjny trójnóg C52-170 | 127 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →