Zraszacz Cellfast IDEAL (52-170) (52-170)
Zdjęcia 5 |
Cellfast IDEAL (52-170) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (52-170)
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
cellfast IDEAL Pulsationsprenger niebieski 52-170 | 125 zł |
Zraszacz pulsacyjny Cellfast Range tt Ideal 52-170 | 152 zł |
Zraszacz pulsacyjny na regulowanym trójnogu Range Ideal | 153 zł |
Cellfast Zraszacz pulsacyjny trójnóg C52-170 | 127 zł |
Zraszacz pulsacyjny CELLFAST, trójnóg, 452 m2 | 119 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →