Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast IDEAL (50-730)
Cellfast IDEAL (50-730) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (50-730)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet zraszający Cellfast Orion Ideal 51-730 | 14 zł |
Cellfast C.pistolet do wody orion abs/pc | 12 zł |
Cellfast Pistolet orion ABS/PC (C51-730) | 14 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Orion 50-730 | 22 zł |
Pistolet ogrodowy do podlewania Orion Ideal | 12 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Orion 51-730 | 12 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →