Nożyce ogrodowe Cellfast IDEAL (40-405) (40-405)
Zdjęcia 4 |
Cellfast IDEAL (40-405) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (40-405)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do trawy Cellfast Ideal 40-405 | 59 zł |
Nożyce do trawy IDEAL | 79 zł |
Cellfast Cellfast Nożyce do trawy niebieskie Ideal | 56 zł |
Nożyce ogrodowe − Cellfast czarny,niebieski | 89 zł |
Cellfast Nożyce do trawy IDEAL 40-405 | 52 zł |
Nożyce do trawy IDEAL | 79 zł |
Nożyce do trawy IDEAL | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →