Zraszacz Cellfast IDEAL (52-060) (52-060)
Zdjęcia 3 |
Cellfast IDEAL (52-060) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (52-060)
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Multi Ideal Zraszacz Niebieski 346 m2 CF52-060 | 48 zł |
Zraszacz sektorowy Cellfast Multi sz Ideal 52-060 | 59 zł |
Zraszacz MULTI sz sektorowy | 67 zł |
Cellfast Zraszacz sektorowy MULTI zawieszka 52-060 | 48 zł |
Zraszacz sektorowy MULTI 3/4" sz IDEAL Cellfast | 74 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →