Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast IDEAL (50-710)
Zdjęcia 4 |
Cellfast IDEAL (50-710) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (50-710)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CELLFAST Zestaw Ze Zraszaczem Prostym Zraszacz Ogrodowy Do Trawnika Kwiató | 37 zł |
Cellfast Zraszacz prosty 3/4" + szybkozłącza (50-710) | 23 zł |
Cellfast C.zestaw zraszający z dyszą 3/4'abs | 18 zł |
Zestaw ze zraszaczem prostym CELLFAST 50-710, 3/4' | 18 zł |
Zestaw do podlewania ze zraszaczem prostym Ideal Cellfast 3/4 cala | 19 zł |
ZESTAW ZE ZRASZACZEM PROSTYM 3/4'' | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →