Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast BASIC (50-505) (50-505)
Zdjęcia 4 |
Cellfast BASIC (50-505) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (50-505)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Basic Zestaw Natrysków Niebieski/Czarny 3/4 50-505 | 15 zł |
Zraszacz prosty CELLFAST Basic zestaw 3/4 50-505 | 14 zł |
Cellfast Zestaw zraszający zraszacz 3/4' + 2x szybkozłącze + przyłącze | 13 zł |
Zraszacz prosty CELLFAST Basic zestaw 3/4 50-505 | 14 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →