Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast BASIC (50-500) (50-500)
Zdjęcia 4 |
Cellfast BASIC (50-500) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (50-500)
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz prosty CELLFAST Basic zestaw 1/2 50-500 | 20 zł |
Cellfast Zestaw zraszający zraszacz prosty 1/2' + 2x szybkozłącze + przyłą | 12 zł |
Zraszacz prosty CELLFAST Basic zestaw 1/2 50-500 | 20 zł |
Cellfast Zestaw 4-części ze zraszaczem prostym 1/2" - 5/8" (50-500) | 19 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →