Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast IDEAL (52-055)
Zdjęcia 4 |
Cellfast IDEAL (52-055) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (52-055)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Deszczownica ogrodowa MIX IDEAL z tworzywa sztucznego wysokiej ja | 21 zł |
Cellfast Cellfast Zraszacz pistoletowy 8-funkcyjny Mix Ideal | 26 zł |
Zraszacz pistoletowy 8-funkcyjny MIX Cell-Fast | 30 zł |
Cellfast Zraszacz pistoletowy 8-funkcyjny Mix (52-055) | 21 zł |
Zraszacz pistoletowy 8-funkcyjny Mix | 31 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Mix C52055 | 23 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →