Ручний розпилювач Yato YT-8960
Фото 3 |
Yato YT-8960 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8960
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YT-8960 Tools | 32 zł |
Zraszacz Yato YT-8960 DO-NAW-AKC-YATO-003 | 30 zł |
Pistolet zraszający YATO YT-8960 | 37 zł |
YATO Pistolet 7-funkcyjny aluminiowy 8960 | 31 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →