Nożyce ogrodowe Cellfast IDEAL (40-400) (40-400)
Cellfast IDEAL (40-400) |
|
Uchwyty teleskopowe. Przekładnia siły z rękojeści na ostrze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (40-400)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do żywopłotu Cellfast Ideal 40-400 | 173 zł |
Cellfast Nożyce do żywopłotu C40-400 teleskopowe | 145 zł |
Cellfast Cellfast Nożyce ogrodowe teleskopowe Ideal | 146 zł |
Nożyce ogrodowe Ideal, teleskopowe, czarny | 169 zł |
Cellfast Nożyce ogrodowe teleskopowe IDEAL 40-400 | 147 zł |
NOŻYCE OGRODOWE TELESKOPOWE IDEAL | 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →