Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast IDEAL (50-735)
Cellfast IDEAL (50-735) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (50-735)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
cellfast IDEAL Sprenger niebieski 51-735 | 41 zł |
Cellfast Cellfast Zraszacz pistoletowy Shower Ideal | 20 zł |
Velleman Ideal Sprenger niebieski 50-735 | 31 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →