Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast IDEAL (52-080) (52-080)
Zdjęcia 3 |
Cellfast IDEAL (52-080) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (52-080)
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lanca zraszająca teleskopowa Cellfast Ideal 52-080 | 94 zł |
Zraszacz Cellfast 52-080 DO-NAW-ZRA-CLFS-024 | 78 zł |
Cellfast Lanca / zraszacz teleskopowy | 68 zł |
Lanca teleskopowa Cell-Fast | 87 zł |
Cellfast Zraszacz z lancą teleskopową (52-080) | 60 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →