Sekator Cellfast IDEAL (40-415) (40-415)
Zdjęcia 3 |
Cellfast IDEAL (40-415) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (40-415)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator kowadełkowy Cellfast Ideal 40-415 | 48 zł |
Cellfast Cellfast Sekator kowadełkowy Ideal | 42 zł |
Sekator Cellfast 40-415 kowadełkowy | 36 zł |
Sekator kowadełkowy Ideal | 63 zł |
Sekator kowadełkowy Ideal, jednoręczny, niebieski | 45 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →