Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast BASIC (50-325)
Zdjęcia 3 |
Cellfast BASIC (50-325) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (50-325)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Cellfast Zraszacz pistoletowy Basic | 13 zł |
Cellfast Zraszacz pistoletowy ORION 51-305 | 20 zł |
CELLFAST Zraszacz pistoletowy ORION 50-325 | 12 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Orion C51-305H | 14 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Orion 50325 | 17 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →