Zraszacz Cellfast ECONOMIC (52-404) (52-404)
Cellfast ECONOMIC (52-404) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast ECONOMIC (52-404)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Economic 3-ramienny zraszacz kołowy 52-404 | 33 zł |
Cellfast zraszacz obrotowy 3 ramienny ECONOMIC (52-404) | 22 zł |
Zraszacz obrotowy CELLFAST, 3-ramienny, 125 m2 | 14 zł |
Zraszacz obrotowy 3-ramienny Cellfast Economic | 13 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →