Zraszacz Cellfast BASIC (52-300) (52-300)
Cellfast BASIC (52-300) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (52-300)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Sprenger 5 funkcji Basic zraszacz stojący na ostrzu do wbijania w | 41 zł |
Cellfast C.basic zraszacz 5 funkcji sz karta | 17 zł |
Cellfast basic zraszacz 5 funkcji (52-300) | 22 zł |
Zraszacz 5-funkcyjny Basic | 25 zł |
Cellfast Zraszacz statyczny 5-funkcyjny BASIC 52-300 | 18 zł |
Zraszacz 5-funkcyjny Basic | 25 zł |
Zraszacz 5-funkcyjny Basic | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →