Zraszacz Cellfast BASIC (52-301) (52-301)
Cellfast BASIC (52-301) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (52-301)
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
cellfast BASIC Sprenger niebieski 52-301 | 36 zł |
Cellfast C.basic zraszacz 2-ramienny sz karta | 18 zł |
Zraszacz obrotowy 2-ramienny Basic | 26 zł |
Cellfast Zraszacz obrotowy 2-ramienny BASIC 52-301 | 19 zł |
Zraszacz obrotowy 2-ramienny Basic | 26 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →