Зрошувач Bradas ECO-TS1010
Bradas ECO-TS1010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-TS1010
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Comfort zraszacz kołowy "DUO" 2 obrotowe głowice dyszy ECO-TS1010 | 19 zł |
Bradas Zraszacz 2-ramienny duo wbijany /bs ts1010 | 13 zł |
Bradas Zraszacz 2-ramienny z plastikowym kolcem Duo (ECO-TS1010) | 16 zł |
Zraszacz 2-ramienny na kolcu wbijany DUO BRADAS | 11 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →