Lopper Cellfast IDEAL (40-412) (40-412)
Zdjęcia 4 |
Cellfast IDEAL (40-412) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (40-412)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator kowadełkowy teleskopowy Cellfast Ideal 40-412 | 216 zł |
Sekator Cellfast 40-412 kowadełkowy | 177 zł |
Cellfast Cellfast Sekator kowadełkowy teleskopowy Ideal | 180 zł |
Sekator Kowadełkowy Teleskopowy Cellfast IDEAL 40- | 176 zł |
SEKATOR KOWADEŁKOWY TELESKOPOWY IDEAL | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →