Okrzesywarka Cellfast IDEAL (40-416)
Zdjęcia 11 |
Cellfast IDEAL (40-416) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (40-416)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Sekator nożycowy z piłą na wysięgniku IPRO Obrotowa głowica Antyp | 263 zł |
Sekator nożycowy Cellfast Ideal 40-416 | 252 zł |
Sekator nożycowy z piłą wysięgnikową CELLFAST Ideal, 2 m | 216 zł |
Sekator nożycowy z piłą CELLFAST 40-416 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 249 zł |
SEKATOR NOŻYCOWY Z PIŁĄ NA WYSIĘGNIKU IDEAL | 227 zł |
Sekator nożycowy z piłą CELLFAST 40-416 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 215 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →