Zraszacz Yato YT-8984
Zdjęcia 5 |
Yato YT-8984 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8984
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato yt-8984 rociadores statyw | 90 zł |
Zraszacz YATO Impulsowy na statywie YT-8954 | 90 zł |
Zraszacz pulsacyjny YATO 8984, 93 cm | 59 zł |
Zraszacz YATO Impulsowy na statywie YT-8954 | 90 zł |
YATO Zraszacz pulsacyjny na statywie 8984 | 71 zł |
Zraszacz YATO Impulsowy na statywie YT-8954 YT-8984 | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →