Nożyce do żywopłotu Ryobi RY18HT55A-120 (5133004910)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Ryobi RY18HT55A-120 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18HT55A-120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi - Rozmiary Liniowe 18V - Konstrukcja Liniowa - Ostrza 55 Cm - Odstęp | 769 zł |
Ryobi RY18HT55A-120 DO-NARZOA-RYO-058 | 769 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RY18HT55A-120 akumulatorowe | 689 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RY18HT55A-120 akumulatorowe 5133004910 | 810 zł |
Nożyce do żywopłotu Ryobi RY18HT55A-120 (+ akumulator 2 Ah + ładowarka) 51 | 783 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi RY18HT55A-120
Ceny na Ryobi RY18HT55A-120 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18HT55A-120 | od 689 zł | 6 oferty | ||
Ryobi RY18HT55A-0 | od 475 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →