Nożyce do żywopłotu Ryobi RY18HT55A-0 (5133004909)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Ryobi RY18HT55A-0 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18HT55A-0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RYOBI ONE LINEA Akumulatorowe nozyce do zywoplotu 18V - Inline Design - Os | 614 zł |
Ryobi RY18HT55A-0 DO-NARZOA-RYO-057 | 519 zł |
Nożyce do żywopłotu 18 V, ostrze 55 cm 5133004909 | 539 zł |
Nożyce do żywopłotu Ryobi RY18HT55A-0 5133004909 | 528 zł |
Nożyce akumulatorowe Ryobi RY18HT55A-0 18V 55cm | 525 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi RY18HT55A-0
Ceny na Ryobi RY18HT55A-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18HT55A-120 | od 769 zł | 3 oferty | ||
Ryobi RY18HT55A-0 | od 519 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →