Кущоріз Ryobi RY18HT55A-120 (5133004910)
Відео 1Фото 9 |
Ryobi RY18HT55A-120 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY18HT55A-120
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi - Rozmiary Liniowe 18V - Konstrukcja Liniowa - Ostrza 55 Cm - Odstęp | 769 zł |
Ryobi RY18HT55A-120 DO-NARZOA-RYO-058 | 769 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RY18HT55A-120 akumulatorowe | 689 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RY18HT55A-120 akumulatorowe 5133004910 | 810 zł |
Nożyce do żywopłotu Ryobi RY18HT55A-120 (+ akumulator 2 Ah + ładowarka) 51 | 783 zł |
Відеоогляди
Модификації Ryobi RY18HT55A-120
Ціни на Ryobi RY18HT55A-120 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18HT55A-120 | від 689 zł | 6 пропозицій | ||
Ryobi RY18HT55A-0 | від 475 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →