Niwelator laserowy Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Zdjęcia 8 |
Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04 |
|
Poziom klasy „gospodarstwo domowe”. Wyposażony w zielone lasery do „rysowania” rzutów poziomych (360°) i pionowych (120°) oraz czerwony laser do rzutowania punktu skierowanego pionowo w dół. Zasięg narzędzia sięga 12 m. Wbudowany mechanizm samopoziomowania z możliwością jego zablokowania. Bosch AdvancedLevel 360 jest zasilany czterema bateriami AA (lub bateriami tego samego rozmiaru).
W zestawie od razu komplet baterii oraz płócienny pokrowiec do przechowywania urządzenia. W tej konfiguracji do narzędzia pomiarowego dołączony jest również statyw - aluminiowy statyw Bosch TT150. Posiada teleskopowe nóżki, które pozwalają na ustawienie urządzenia na wysokości od 55 do 157 cm oraz platformę uchylno-obrotową, dzięki której poziomicę można pochylić pod dowolnym kątem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Bosch Professional Advancedlevel 360+tt 150 Uni Laser Level Lines Posrebrz | 1 102 zł |
Bosch Laser Advanced Level 360 +Tt150 Set Zielony | 1 231 zł |
Bosch Laser Krzyżowy Al 360 + Tt 150 Set B 603663B04 3165140974851 | 809 zł |