Niwelator laserowy Bosch UniversalLevel 2 0603663800
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Bosch UniversalLevel 2 0603663800 bez statywstatyw |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch UniversalLevel 2 0603663800
Wszystkie ceny 7 →Bosch Laser krzyżowy Universal Level 2 linia laserowa skrzyżowana wraz z d | 341 zł |
Bosch Bosch Laser krzyżowy universal level 2 | 400 zł |
Bosch Laser liniowy Universal Level 2 czerwony 10 m | 656 zł |
Bosch Professional Universal 2 Laser Level Lines Złocisty 603663800 | 441 zł |
Laser krzyżowy UniversalLevel 2 Bosch | 399 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 2 | 360 zł |
Bosch Laser liniowy Universal Level 2 czerwony 10 m | 658 zł |
Mały pomocnik do remontu domu
Niedrogi Bosch UniversalLevel 2, zasilany konwencjonalnymi bateriami AA, to typowe narzędzie gospodarstwa domowego. Z jego pomocą wygodnie jest wykonywać prace rozkładowe w małych pomieszczeniach, takich jak pokoje i biura (a dla dużych obiektów jest praktycznie bezużyteczne, ponieważ maksymalna odległość rzutu belki to tylko 10 m).
Nic zbędnego
Urządzenie może wyświetlać „krzyż laserowy” (jest jeden rzut pionowy i jeden niwelatory), a także dwa punkty. Kąt otwarcia 120 ° jest wystarczający do zadań związanych z układaniem płytek, montażem sufitów czy mocowaniem uchwytów, ponieważ instalując urządzenie w odległości 1 metra od ściany, można uzyskać linię o długości nawet 3,5 metra. Dzięki szklanej osłonie lasera wyświetlane linie są dość wyraźne. Na korpusie znajduje się gniazdo statywu (standardowy rozmiar ¼ "), ale sam statyw nie jest dołączony do obudowy instrumentu.
Wśród niedociągnięć należy zwrócić uwagę na mierną dokładność instrumentu. Rozpiętość wiązki 0,5 mm / m uniemożliwia używanie tego urządzenia do innych celów niż proste prace domowe. Ale na małym obszarze taki błąd nie może znacząco wpłynąć na jakość pracy.
Poziomice laserowe Bosch na każdy gust
Wśród stosunkowo niedrogich „zielonych” poziomic laserowych firmy Bosch są inne wersje tego modelu, nieco różniące się „nadzieniem” lub konfiguracją. Na przykład zestaw Bosch UniversalLevel 2 0603663801 jest sprzedawany natychmiast ze statywem, a Bosch UniversalLevel 3 0603663900 ma jeden dodatkowy rzut pionowy.
Modyfikacje Bosch UniversalLevel 2 0603663800
Ceny na Bosch UniversalLevel 2 0603663800 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 2 0603663800 | od 341 zł | 7 oferty | ||
Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801 | od 499 zł | 2 oferty |