Niwelator laserowy Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801 bez statywstatyw |
|
Model 0603663800 nie jest wyposażony w statyw, a model 0603663801 jest wyposażony w statyw
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Laser krzyżowy UniversalLevel 2 ze statywem linia laserowa skrzyżowa | 431 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 2 Set 0603663803 | 430 zł |
Bosch Laser liniowy 10 m | 746 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 2 Set 0603663803 | 430 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 2 Set | 406 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801
Ceny na Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 2 0603663800 | od 350 zł | 8 oferty | ||
Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801 | od 406 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →