Niwelator laserowy Bosch UniversalLevel 3 0603663900
Zdjęcia 7 |
Bosch UniversalLevel 3 0603663900 bez statywstatyw |
|
Model 0603663900 nie jest dostarczany bez statywu, natomiast model 0603663901 jest dostarczany ze statywem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalLevel 3 0603663900
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Laser krzyżowy UniversalLevel 3 3 linie laserowe w tym pionowa pod k | 438 zł |
Laser liniowy Universallevel 3 Bosch | 498 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 3 | 756 zł |
Laser liniowy Universallevel 3 Bosch | 498 zł |
Modyfikacje Bosch UniversalLevel 3 0603663900
Ceny na Bosch UniversalLevel 3 0603663900 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 3 0603663900 | od 438 zł | 4 oferty | ||
Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901 | od 568 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →