Болгарка Einhell Expert Plus Axxio 36/230 Q (4431160)
Фото 5 |
Einhell Expert Plus Axxio 36/230 Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus Axxio 36/230 Q
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Akumulatorowa szlifierka kątowa AXXIO 36/230 Q Power X-Change 36 V | 782 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL AXXIO 36/230 Q Solo | 1 104 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL AXXIO 36/230 Q Solo 36-230 | 1 104 zł |
Szlifierka kątowa Einhell Axxio 36/230 Q Solo, bezszczotkowa | 999 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA BEZSZCZOTKOWA AXXIO 36/230 Q Solo 4431160 | 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →