Szlifierka prosta Yato YT-82080
Zdjęcia 4 |
Yato YT-82080 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82080
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Profesjonalna elektryczna szlifierka prosta o mocy 750 W zmienna pręd | 237 zł |
Szlifierka Yato Szlifierka Prosta 750W z regulacją prędkości YT-82080 | 237 zł |
Szlifierka prosta 750W reg. prędkości YT-82080 YATO - DARMOWY PACZKOMAT OD | 239 zł |
SZLIFIERKA PROSTA 750W REG.PRĘDKOŚCI | 248 zł |
YATO SZLIFIERKA PROSTA 750W REG.PRĘDKOŚCI | 251 zł |
YATO YT-82080 | 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →