Szlifierka Yato YT-82340
Zdjęcia 6 |
Yato YT-82340 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82340
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka do gipsu YATO YT-82340 | 383 zł |
Szlifierka do tynków 1220W YT-82340 Yato | 397 zł |
YATO Yato Szlifierka do gipsu 225mm | 466 zł |
Szlifierka do gipsu YATO YT-82340 | 383 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →