Szlifierka taśmowa Yato YT-09742
Zdjęcia 4 |
Yato YT-09742 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09742
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka taśmowa YATO YT-09742 | 240 zł |
YATO Yato Szlifierka taśmowa pneumatyczna 20 x 520mm 09742 | 214 zł |
Szlifierka taśmowa YATO YT-09742 | 240 zł |
Szlifierka Yato YT-09742 | 187 zł |
Pneumatyczna szlifierka taśmowa YATO, 20x520 mm | 249 zł |
TASMOWA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA 20X520MM | 252 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →