Szlifierka Yato YT-09676
Zdjęcia 4 |
Yato YT-09676 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09676
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-09676 czerwony 170 mm | 129 zł |
YATO Yato Szlifierka kątowa pneumatyczna 09676 | 120 zł |
Szlifierka Yato YT-09676 | 109 zł |
Szlifierka kątowa pneumatycznaYATO | 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →