Szlifierka prosta Yato YT-09633
Zdjęcia 4 |
Yato YT-09633 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09633
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-09633 czerwony | 75 zł |
Yato YT-09633 PNEUMATIC STRAIGHT GRINDER. COMPOSITE HOUSING. | 87 zł |
YATO Yato Szlifierka prosta pneumatyczna 09633 | 64 zł |
Szlifierka Yato YT-09633 | 53 zł |
Szlifierka prosta pneumatyczna YATO YT-09633 | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →