Polerka Yato YT-82903
Zdjęcia 4 |
Yato YT-82903 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82903
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Polerka 12v li-ion 80mm 82903 | 326 zł |
Yato Polerka rotacyjna YT-82903 12 V | 279 zł |
Polerka YATO 12V LI-ION 80mm YT-82903 | 278 zł |
Polerka akumulatorowa 12V YT-82903 YATO - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 297 zł |
POLERKA AKU 12V (2AH;1H;80MM;2 BIEGI) | 331 zł |
Polerka YATO YT-82903 | 364 zł |
YATO YT-82903 | 345 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →