Szlifierka prosta Yato YT-09715
Yato YT-09715 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09715
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Szlifierka kątowa pneumatyczna 09715 | 86 zł |
Yato Przecinarka pneumatyczna 75mm 20000obr./min (YT-09715) | 82 zł |
Pneumatyczna przecinarka YATO 75 mm YT-09715 | 73 zł |
PRZECINARKA PNEUMATYCZNA | 82 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →