Szlifierka mimośrodowa Yato YT-09730
Zdjęcia 4 |
Yato YT-09730 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09730
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Szlifierka Mimośrodowa Pneumatyczna Kątowa 50 | 87 zł |
YATO Yato Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 50mm 09730 | 100 zł |
Szlifierka Yato YT-09730 | 82 zł |
YATO SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA PNEUMATYCZNA 50mm 09730 | 92 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →