Szlifierka prosta Yato YT-0965
Zdjęcia 5 |
Yato YT-0965 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0965
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka prosta YATO YT-0965 | 156 zł |
YATO Yato Szlifierka prosta pneumatyczna 0965 | 174 zł |
Szlifierka Yato YT-0965 | 156 zł |
Szlifierka prosta YATO YT-0965 | 150 zł |
Mini szlifierka pneumatyczna YATO YT-0965 | 153 zł |
Szlifierka pneumatyczna, prosta Yato YT-0965 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 144 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →