Szlifierka Yato YT-82097
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Yato YT-82097 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82097
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-82097 850 W | 150 zł |
Yato YT-82097 DO-EL-SZL-YATO-014 | 129 zł |
Szlifierka kątowa YATO YT-82097 | 170 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 850W YT-82097 Yato | 149 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →