Реноватор Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021
Відео 3Фото 11 |
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021
акк. 1 шт, 4 Агодакк. відсутній
Пристрій:реноватор
Коливань:10000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Всі характеристики
Характеристики GOP 185-LI Professional 06018G2021
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne GOP 1 | 1 200 zł |
Bosch Professional GOP 185-LI - Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne (06 | 1 334 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH Professional GOP 185-LI 06018G2021 | 1 200 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH Professional GOP 185-LI 06018G2021 | 1 200 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021
Ціни на Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021 | від 1 200 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020 | від 740 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →