Реноватор Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6001
Відео 2Фото 12 |
Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6001
акк. відсутній, без кейсакк. відсутній, кейс
Пристрій:реноватор
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Всі характеристики
Характеристики GOP 18V-28 Professional 06018B6001
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Multi | 1 092 zł |
Bosch Blue bosch 18v multifunction tool gop 18v-28 solo | 1 244 zł |
Bosch Professional Gop 18v-28 Cordless Multitool Niebieski 06018B6001 | 1 150 zł |
Bosch szlifierka oscylacyjna GOP 18V-28 (06018B6001) | 1 246 zł |
Narzędzie akum. Multi-Cutter GOP 18V-28 Bosch | 925 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6001
Ціни на Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6002 | від 742 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GOP 18V-28 Professional 06018B6001 | від 925 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →