Реноватор Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002
Відео 3Фото 4 |
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002
акк. відсутній, без кейсакк. відсутній, кейс
Пристрій:реноватор
Коливань:5000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Модель 06018B5002 поставляється без зарядного пристрою та акумулятора.
Всі характеристики
Характеристики GOP 12V-28 Professional 06018B5002
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 12V akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Multi | 427 zł |
Bosch AKKUMULTICUTTER GOP12V-28 C&G SOLO L-BOX | 648 zł |
Narzędzie akum. Multi-Cutter GOP 12V-28 Bosch | 674 zł |
Bosch Professional Gop 12v-28 Professional Cordless Multi Cutter Niebieski | 733 zł |
Narzędzie Wielofunkcyjne Gop 12V-28 L-boxx Korpus | 649 zł |
bosch.narzędzie wielof.gop12 v-28 solo lb | 668 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002
Ціни на Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 | від 427 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002 | від 427 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →