Реноватор Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000
Відео 1Фото 8 |
Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000
без кейса і насадоккейс, насадки
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:300 Вт
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Система кріплення насадок Starlock Plus. Система підтримання обертів під навантаженням. 6-позиційний перемикач швидкості. Шарнірне кріплення кабелю.
В комплекті 0601237001 пиляльне полотно, в комплекті 0601237000 — дельта-платформа (2), сегментований диск (2), пиляльне полотно (6), кейс в комплекті 0601237003 — дельта-платформа (1), сегментований диск (3), пиляльне полотно (1), шабер (1), кейс
Всі характеристики
Характеристики GOP 30-28 Professional 0601237000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter GOP 30-28 300 W u | 905 zł |
Bosch Professional GOP 30-28 - Narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter (0601 | 1 297 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH Professional GOP 30-28 | 1 310 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH Professional GOP 30-28 0601237000 | 1 310 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000
Ціни на Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001 | від 603 zł | 11 пропозицій | ||
Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000 | від 905 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →