Реноватор Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
Фото 6 |
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
без кейс, 1 полотнокейс, 7 полотен
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:400 Вт
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
У моделі 0601231000 тільки пиляльне полотно, в моделі 0601231003 — дельта-платформа (1), сегментований диск (1), пиляльне полотно (1), шліфувальний (5), в моделі 0601231001 — дельта-платформа (2), сегментований диск (2), пиляльне полотно (7), шліфувальний (5)
Всі характеристики
Характеристики GOP 40-30 Professional 0601231001
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter GOP 40-30 400 W 1 | 1 188 zł |
Bosch GOP 40-30 STARLOCK PLUS 16XAC | 1 392 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 40-30 0601231001 | 1 560 zł |
Bosch Bosch Narzędzie wielofunkcyjne 400w uchwyt starlock plus gop 40-30 + | 1 710 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
Ціни на Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000 | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001 | від 1 381 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →