Renowator Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
Zdjęcia 6 |
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
bez walizki, 1 płótnoetui, 7 arkuszy
Rodzaj urządzenia:renowator
Pobór mocy:400 W
Prędkość obrotowa:8000 – 20000 obr/min
Zasilanie:sieciowe (230 V)
W modelu 0601231000 tylko brzeszczot, w modelu 0601231003 - platforma delta (1), dysk segmentowy (1), brzeszczot (1), arkusz szlifierski (5), w modelu 0601231001 - platforma delta (2), dysk segmentowy (2 ) , brzeszczot (7), arkusz szlifierski (5)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GOP 40-30 Professional 0601231001
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GOP 40-30 STARLOCK PLUS 16XAC | 1 392 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 40-30 0601231001 | 1 560 zł |
Bosch Professional Gop 40-30 Professional Multi-cutter In L-boxx Zielony,N | 1 641 zł |
Bosch Bosch Narzędzie wielofunkcyjne 400w uchwyt starlock plus gop 40-30 + | 1 710 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 40-30 0601231001 | 1 560 zł |
Bosch Narzędzie wielofunkcyjne GOP 40-30 + akcesoria (0.601.231.001) | 1 381 zł |
Modyfikacje Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001
Ceny na Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000 | od 689 zł | 5 oferty | ||
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001 | od 1 381 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →