Renowator Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
Zdjęcia 5 |
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
bez walizki, 1 płótnoetui, 7 arkuszy
Rodzaj urządzenia:renowator
Pobór mocy:400 W
Prędkość obrotowa:8000 – 20000 obr/min
Zasilanie:sieciowe (230 V)
W modelu 0601231000 tylko brzeszczot, w modelu 0601231003 - platforma delta (1), dysk segmentowy (1), brzeszczot (1), arkusz szlifierski (5), w modelu 0601231001 - platforma delta (2), dysk segmentowy (2 ) , brzeszczot (7), arkusz szlifierski (5)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GOP 40-30 Professional 0601231000
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter GOP 40-30 400 W p | 691 zł |
Bosch Narzędzie wielofunkcyjne GOP 40-30 400W (0601231000) | 715 zł |
Bosch Professional Gop 40-30 Professional Multitool Posrebrzany 601231000 | 996 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH 0601231000 | 1 103 zł |
Modyfikacje Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000
Ceny na Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231000 | od 691 zł | 4 oferty | ||
Bosch GOP 40-30 Professional 0601231001 | od 1 381 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →